Poslední kontaktní místo bylo otevřeno v Proseči

01.02.2012 - Kontaktní místo okrskáře bylo dnes ráno za přítomnosti ředitele městské policie Luboše Raisnera, starosty města Petra Beitla a manažera obvodu z jablonecké České pošty Tomáše Plíhala slavnostně otevřeno v okrsku č. 3 Proseč. Nová služebna jablonecké městské policie sídlí v budově České pošty v Prosečské ulici č.p. 45.

Jablonec nad Nisou je rozdělen do sedmi policejních okrsků, kontaktní místo pro veřejnost už je nyní k dispozici v šesti z nich. Okrsek v centru města má služebnu přímo v budově městské policie, kde jsou strážníci k dispozici 24 hodin denně. Zatímco ve všech ostatních okrscích najdou lidé svého okrskáře každou středu mezi 15. a 17. hodinou, v Proseči bude okrskář Lubomír Bartoš k dispozici jejím obyvatelům vždy ve středu od 14 do 16 hodin. Otvírací hodiny kontaktního místa se tak přizpůsobily provozní době pošty, která zavírá právě v 16 hodin.

Služebny městských strážníků byly v jabloneckých okrscích otvírány postupně od podzimu 2009. První kontaktní místo vzniklo v okrsku č. 1- Rýnovicích, posledním je právě Proseč. Jen za poslední tři měsíce navštívilo strážníky na služebnách na 80 lidí.

Prosečského okrskáře Lubomíra Bartoše občané zastihnou kromě kontaktního místa také na telefonních číslech 725 059 313 nebo 483 312 331 a na e-mailové adrese okrsek.prosec@mestojablonec.cz.

Kromě nové služebny dnes Městská policie představila služební vůz s novým polepem. Bílá Octavia Combi s modrými pruhy a písmeny se tak stala prvním vozem z autoparku MP s reflexními prvky.

Auto městské policie, foto: M. Hozová, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 1.2.2012 13:36:53 | přečteno 1921x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie