Plesat se bude ve stylu let třicátých …

Tisková zpráva 30. 01. 2009

Čtrnáctý ples města Jablonec nad Nisou se tentokrát odehraje ve stylu třicátých let, a to v sobotu 21. února od 20 hodin v prostorách Eurocentra. K tanci a poslechu zahrají Melody Makers se Sestrami Havelkovými a Věrou Gondolánovou a Orchestr Ladislava Bareše, průvodcem večera bude David Jelínek.

V programu dále vystoupí tanečníci z TOP Dance, ZUŠ či Countryonu, před půlnocí se celý sál přenese i do černobílého filmového světa. Předprodej vstupenek za 350 korun bude zahájen ve čtvrtek 5. února od 15 hodin v pokladně Eurocentra. Novinkou letošního roku je možnost zakoupení dárkového certifikátu v hodnotě 50 Kč. Finanční prostředky získané touto formou a část výtěžku ze vstupného a prodeje slosovatelných programů ve výši 25.000 korun budou poukázány Sdružení pro pomoc mentálně postiženým Jablonec nad Nisou - sportovnímu klubu Sluníčko. Stejně jako v předchozích letech předá starosta města šek zástupcům obdarované organizace přímo na plese.

Peníze budou využity na úhradu cestovních nákladů gymnastek SK Sluníčko na mezinárodní sportovní hry Olympic Winter World Special Olympic Games 2009 - Speciální zimní světové hry, USA, Idaho 2009.
Vytvořeno 30.1.2009 8:58:57 | přečteno 2201x | Petr Vitvar
load