Peníze z plesu pomohou o. s. Roska

20.12.2010 - Už 16. ples města bude 29. ledna 2011.

Je již tradicí, že částí výtěžku ze vstupného podpoří město sdružení či organizaci, které se zabývají prací s dětmi, postiženými, důchodci, sociálně slabými. Letos tuto podporu získá občanské sdružení ROSKA Jablonec nad Nisou.

„Navrhl jsem věnovat 25.000 korun z výtěžku ze vstupného a prodaných slosovatelných programů občanskému sdružení ROSKA Jablonec nad Nisou, regionální organizaci Unie Roska v ČR. Příspěvek bude využit na částečnou úhradu nákladů rekondičního pobytu s rehabilitačním programem pro nemocné s roztroušenou sklerózou a nákladů spojených s pravidelným rehabilitačním cvičením,“ konstatuje starosta Petr Beitl, jehož návrh zastupitelé schválili.

Schválenou částku starosta slavnostně předá zástupci o. s. Roska formou symbolického šeku přímo na 16. plese města Jablonce nad Nisou.
Vytvořeno 20.12.2010 14:45:40 | přečteno 3070x | Petr Vitvar