Paroubek krátce na radnici

Tisková zpráva 23. 05. 2007

Starosta města Petr Tulpa přijal v úterý 22.května na radnici předsedu ČSSD Jiřího Paroubka, který původně přijel do Jablonce nad Nisou na soukromou návštěvu. Se starostou se setkal při krátkém přátelském rozhovoru, v němž si nejvyšší představitel města s předsedou ČSSD vyměnili zkušenosti s prací v politice, starosta osvětlil svoje představy o vedení města i jeho rozvoji a politik se zajímal o jablonecké divadlo, bižuterii i o atletickou halu. Paroubek vyjádřil přesvědčení, že do Jablonce brzy přijede na oficiální návštěvu, aby si stihl prohlédnout krásy zdejšího regionu. Host převzal z rukou starosty pamětní medaili a publikaci o Jablonci a sdělil, že by si příště osobně rád prohlédl mincovnu. Pak spěchal do Liberce, kde pro něj byl připraven další program.

Paroubek krátce na radnici

22. 05. 2007