Parkovné se odkládá

08.08.2011 - Celkem pět parkovacích ploch v nejbližším okolí přehrady Mšeno mělo být dle rozhodnutí městské rady od 5. srpna zpoplatněno. Termín povinnosti platit za parkovaní v těchto místech se však odkládá.

Od 5. srpna měli dle rozhodnutí rady města řidiči platit parkovné na parkovištích u plaveckého bazénu a městské haly, v ulici U Hráze, na ploše za sportovní halou a pod budovou bývalé Bižuterie. Vzhledem k tomu, že se do konce letní sezóny na přehradě nepodařilo vyřídit potřebnou legislativu, spuštění tohoto systému se prozatím odkládá.

Přesto město i nadále s parkovným ve jmenovaných lokalitách do budoucna počítá s tím, že finanční výtěžek bude celý investován do péče o okolí vodní nádrže Mšeno, městské haly a bazénu.

Vytvořeno 8.8.2011 8:49:44 | přečteno 2229x | Petr Vitvar