Nové informace pro turisty

Tisková zpráva 13. 07. 2007

Turistické noviny - Jizerské hory, obrázek se otevře v novém okněV Informačním centru v budově jablonecké radnice teď všichni turisté, chodící pěšky i jezdící na kole, najdou nové informace, které pro ně v desetitisícovém nákladu vydal Svazek obcí Jizerských hor právě ve spolupráci se zmíněným informačním centrem Jablonec nad Nisou. Najít je zde možné tipy na výlety po Libereckém kraji.

Díváte se rádi na krajinu z výšky - není problém. V bulletinu naleznete rozhledny i vyhlídky celého kraje s udáním výšky, přesného místa, kde se nalézají, a provozních hodin. Nechybí zde upozornění na naučné stezky, hrady a zámky, muzea i galerie.

Stále více lákavé jsou pro návštěvníky Libereckého kraje exkurze k výrobcům skla. V tiskovině jsou zveřejněny kontakty spolu s výrobním programem jednotlivých firem, které tyto exkurze nabízejí.

Nabídku pak doplňují možnosti koupání jak za hezkého, tak i deštivého počasí, krocení divoké vody, ale i další sportovní aktivity společně s kalendářem letních kulturních a sportovních akcí. Vše je označeno kontakty popřípadě i webovými adresami.

Poslední strana pak patří seznamu všech informačních center Jizerských hor a tiskovina je doplněna také Letní mapou Jizerských hor pru pěší i cykloturisty.

Tyto turistické noviny dostanete zdarma v informačním centru společně s novou turistickou a cykloturistickou mapou Jizerských hor.

Vytvořeno 13.7.2007 11:36:47 | přečteno 2507x | Petr Vitvar
load