Nová ředitelka centra sociálních služeb

Tisková zpráva 13. 03. 2009

Rada města jmenovala k dnešnímu dni, tedy ke 13. březnu 2009, do funkce ředitelky Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. Lucii Stanickou.

Tímto aktem zároveň zrušila pověření Miroslava Schovance řízením příspěvkové organizace Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o.

Do druhého výběrového řízení v únoru tohoto roku se na tuto pozici původně přihlásilo sedm adeptů, kteří splnili dané podmínky. V den výběrového řízení však jeden odstoupil. Nová ředitelka, vybraná odbornou komisí zcela jednoznačně, se včera představila jabloneckým radním.

Dle slov Lucie Stanické je jejím prvořadým úkolem stabilizace nové společnosti po všech stránkách, ekonomické i personální. Do nového místa si přináší tříletou zkušenost s prací v sociálních službách, a to konkrétně ve středisku ranné péče.

Současně s ředitelkou centra radní včera jmenovali také nového ředitele Základní školy v ulici Na Šumavě. Je jím Jan Kolář, který na základě vítězství v konkurzu nahradí na postu ředitele školy Jitku Žitnou, jež byla jmenována dočasně do výsledku konkurzu.

Vytvořeno 13.3.2009 12:38:00 | přečteno 2303x | Petr Vitvar
load