Noční hra na honěnou

Tisková zpráva 07. 10. 2009

Alkohol tester, obrázek se otevře v novém okněNoc z 6. na 7. října byla v rámci jablonecké dopravy poněkud bouřlivá. A to hned pro dva řidiče.

Krátce před osmou hodinou večerní zaznamenala hlídka městské policie na silnici poblíž přehrady podezřelé vozidlo bez registračních značek a řidič nerespektoval zákaz. Strážníci se pokusili auto zastavit, to však jen zpomalilo, aby hned vzápětí prudce vyrazilo z místa pryč. Hlídka jej pronásledovala a zastavila. Tříčlenná osádka na nic nečekala a dala se na útěk. Marně.

Důvodem jejich úprku byla absence dokladů totožnosti u všech tří., řidič neměl ani řidičák, ani osvědčení o registraci vozidla. Proto byli nadále předáni do péče Policie ČR.

Po třetí hodině ranní pak pozornosti strážníků neunikl další řidič. Ten jel se svým vozem taktéž bez registračních značek po sídlišti Šumava směrem k benzinové čerpací stanici. Hlídku zaujala jeho nekoordinovaná jízda, proto jej zastavila, aby řidiče podrobila dechové zkoušce na alkohol, jejímž výsledkem byla hodnota 2,79 promile. A tak městští policisté povolali opět své státní kolegy.

Vytvořeno 7.10.2009 17:31:03 | přečteno 2734x | Petr Vitvar
load