Nebe a andělé v Rýnovicích

Tisková zpráva 26. 03. 2010

Cedule s názvem ulice - ilustrační obrázekSami obyvatelé nedávno dostavěných rodinných domů navrhli názvy svých nepojmenovaných ulic - Nebeská a Andělská. Od včerejšího dne má tak Jablonec dvě nové ulice.

K návrhu místních se připojil také stavební úřad a dopravní a silniční úřad v souvislosti s další plánovanou zástavbou na přilehlých stavebních pozemcích.

Nová ulice Nebeská je již zkolaudovanou pravostrannou odbočkou z ulice Pod Vodárnou v katastrálním území Rýnovice. Jedná se o místní obslužnou komunikaci s obousměrným provozem dlouhou 446 metrů.

Ulice Andělská je dosud nezkolaudovanou levostrannou slepou odbočkou z jiné dosud nepojmenované ulice rovněž v katastrálním území Rýnovice. Na její dostavbu včetně úpravy obratiště a jednostranného chodníku širokého 1,5 metru se zámkovou dlažbou již bylo vydáno stavební povolení. Dle něj se jedná o místní obslužnou komunikaci III. třídy s plánovaným obousměrným provozem dlouhou téměř 175 metrů a zakončenou kruhovým objezdem se středovým ostrůvkem o poloměru šest metrů.

Vytvořeno 26.3.2010 13:37:46 | přečteno 2644x | Petr Vitvar
load