Městská policie pořádala 6. ročník turnaje v malé kopané

Tisková zpráva 24. 05. 2010

V sobotu 22. května pořádala Městská policie Jablonec nad Nisou již šestý ročník turnaje v malé kopané. Celý turnaj byl pod záštitou jabloneckého starosty Petra Tulpy, který jej po deváté hodině ranní společně se svým rychnovským kolegou Františkem Chloubou na hřišti SK Spartak Rychnov zahájil.

Během turnaje se utkaly týmy Městské policie Jablonec nad Nisou, Městské hromadné dopravy, Unitherm Jablonec nad Nisou, FC Hamráci a Naše adresa Jablonecko. Hrálo se za skvělého počasí systémem každý s každým. Na závěr odehrála exhibiční zápas také stará garda městské policie, která si jako soupeře pozvala ligový tým Čertice z Malé Skály. Vítězný pohár tentokrát nepředal starosta Tulpa pořádající městské policii, která byla třetí, ale týmu Unitherm Jablonec nad Nisou.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Libor Eder z týmu MHD a nejlepším střelcem (13 vstřelených gólů) se stal Pavel Vrabec z mužstva Naše adresa Jablonecko. Ceny všem týmům a nejlepším hráčům předal ředitel MP Jiří Rulc.

Poděkování patří všem organizátorům a hlavně sponzorům turnaje, firmám Řeznictví Sedlák, Banner, Eleven a Pivovar Rohozec. Zástupce hlavního sponzora Pivovar Rohozec pan Jiří Vedral nabídl pořádání dalšího ročníku na stejném místě, pokud vyjde počasí jako letos, sejdeme se v Rychnově u malé kopané zase v příštím roce.

22. 05. 2010

Fotografie z turnaje v malé kopané, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Starosta Petr Tulpa

 

Ze zápasu

 

Gól

 

Mužstvo městské policie a Čertice z Malé Skály

 

Městská policie Jablonec n. N. a Čertice Malá Skála

 
 
Vytvořeno 24.5.2010 17:02:03 | přečteno 3142x | Petr Vitvar
load