Město sbírá informace

17. 05. 2007

„Kdy konečně opravíte Dubovou ulici, která je katastrofální,“ zeptal se občan Kokonína představitelů Jablonce na dalším z řady setkání vedení města s občany. Stav komunikací jako celek je ve městě neutěšený na mnoha místech a otázka tohoto typu se na setkáních s železnou pravidelností opakuje. Místostarosta Otakar Kypta přítomným sdělil, že v současné době získává město informace o celkovém stavu ulic a kompletuje si jakýsi sumář. Podle něj pak vytvoří plán oprav, v němž se termíny budou řídit podle několika hledisek. To základní je, zda už jsou položeny kompletní sítě a je vybudována kanalizace, takže nebude důvod nový povrch komunikace znovu rozkopávat. Jednou z priorit, jež ulici posunou v plánu oprav o příčku výš, je i počet lidí, kteří v ní žijí. Častým problémem však je, že ulice, na jejíž stav občané žehrají, není v majetku města.

(fr)

Vytvořeno 17.5.2007 13:48:44 | přečteno 1872x | Petr Vitvar