Město podpoří údržbu Srnčího dolu

12.03.2012 - Sportovní areál Srnčí důl je majetkem TJ LIAZ. Protože je hojně využíván širokou veřejností k rekreačnímu sportování a relaxaci, rozhodlo se vedení města podpořit údržbu areálu.

„Cítíme jako svou povinnost podpořit atletický klub v péči o sportovní areál Srnčí důl, který slouží nejen pro potřeby atletů ale využívá ho k relaxaci široká jablonecká veřejnost,“ řekl místostarosta Miloš Vele.

Místostarostové Miloš Vele, který má na starosti městské finance a Petr Tulpa, do jehož resortu sport patří, iniciovali začátkem března schůzku se zástupcem TJ LIAZ Alešem Zalabákem, aby TJ LIAZ nabídli pomocnou ruku při údržbě areálu.

Město se rozhodlo kromě příspěvku ve výši 120.000 korun z městského rozpočtu na přispět i poskytnutím pracovníků veřejné služby, kteří areál po zimě uklidí. Kromě úklidu je v areálu plánovaná údržba zeleně a prořez stromů. Se zahájením prácí ve sportovní areálu Srnčí důl se počítá co nejdříve, vše závisí na počasí.

Vytvořeno 12.3.2012 8:13:57 | přečteno 2050x | Petr Vitvar