Květnová omezení provozu některých oddělení

Tisková zpráva 22. 04. 2009

Správní odbor Městského úřadu v Jablonci nad Nisou upozorňuje, že od 4. do 7. května bude kvůli přechodu na nové softwarové aplikace informačního systému centrálních registrů ministerstva vnitra částečně omezen provoz některých pracovišť.

V oddělení správních agend toto omezení platí pro všechny přepážky, tedy občanské průkazy, cestovní doklady i evidence obyvatel. V oddělení dopravně-správních agend bude mít omezený provoz pouze přepážka registru vozidel

Ve zmíněném termínu nebude možné provádět žádné on-line úkony či změny. Některé požadavky občanů bude sice bude možné přijímat s tím, že budou do systémů zapracovány dodatečně, po zkušenostech s funkčností některých nových aplikací však pracovníci správního odboru tento postup zásadně nedoporučují. Naopak, apelují na občany, aby ve vlastním zájmu veškerá nutná podání uplatnili nejpozději do čtvrtka 30. dubna, případně odložili svou návštěvu úřadu až na období od pondělí 11. května. Odbor správní se omlouvá za případné komplikace a děkuje za pochopení.

Vytvořeno 22.4.2009 15:15:36 | přečteno 2427x | Petr Vitvar
load