Jiří Rulc: Nyní mapuji situaci

Tisková zpráva 12. 09. 2008

Radní včera na svém jednání přijali poprvé ve funkci nového ředitele Městské policie v Jablonci Jiřího Rulce. Dotaz byl jediný - pocity po nástupu.

Jiří Rulc prohlásil, že jeho nástup byl standardní záležitostí. „V současné chvíli si mapuji situaci a mám z toho dobrý pocit. Díval jsem se na výsledky policejní práce tři roky zpět a líbí se mi. Jsem přesvědčen, že do konce měsíce předložím zastupitelstvu koncepci práce,“ řekl v úvodu ředitel jabloneckých strážníků a dodal, že už se chce účinně podílet na tvorbě rozpočtu na příští rok.

Nový ředitel také musí pokračovat už v rozeběhnutých projektech, k nimž patří například tvorba nového kamerového systému. Aktuální je i příprava na přechod městské policie do nových prostor. „Myslím, že za tu krátkou dobu, která od začátku měsíce uplynula, jsem se v podstatě rozeběhl rychle,“ uzavřel své první vystoupení na městské radě ředitel MP Jiří Rulc.

Kladně hodnotil spolupráci s novým šéfem městských strážníků také starosta Petr Tulpa. „Vídáme se pravidelně každou středu, vždy shrneme týden minulý a zadáme si úkoly na příští dny. V současné době jsme si stanovili hlavní priority, kde dohlížet na bezpečnost jabloneckých občanů, a těmi jsou střed města, Tyršův park a okolí nemocnice.“
Vytvořeno 12.9.2008 9:59:57 | přečteno 2357x | Petr Vitvar
load