Jablonec zvítězil v soutěži Zlatý erb 2007

04. 04. 2007

Zlatý erb 2007, obrázek se otevře v novém okněV pondělí (2. 4.) byly rámci slavnostního večera desátého ročníku konference ISSS v Hradci Králové vyhlášeny výsledky celostátního kola populární soutěže Zlatý Erb 2007. Jablonec nad Nisou zvítězil v kategorii Nejlepší webová stránka města.

Nejlepší webová stránka města

Nejlepší webová stránka obce

Nejlepší elektronická služba:

• Praha 6: Lokální MMS-ing
  • Ostrava: Informační systém pro komunikaci občana s úřadem eSMO
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: ON-LINE systém objednávání a odbavování občanů na Městském úřadu Brandýs nad Labem- Stará Boleslav a SMS zpravodajství

Osobní záštitu nad soutěží letos převzal ministr vnitra a ministr informatiky Ivan Langer. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu převzal osobní záštitu prezident Nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal. Soutěž je tradičně pořádána ve spolupráci se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu a vyhlašuje ji Sdružení Zlatý erb.

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky. Zlatý erb byl oceněn jako finalista světové soutěže Stockholm Challenge Award.

Další informace:

Vytvořeno 4.4.2007 13:50:54 | přečteno 2273x | Petr Vitvar