Jablonec v celostátním kole Zlatého erbu třetí

13. 04. 2010

Vyhlášení Zlatého erbu 2010, 12.4.2010, Hradec Králové, foto: zlatyerb.obce.cz, obrázek se otevře v novém okněVčera (12. 4. 2010) byly na slavnostním ceremoniálu na konferenci ISSS v Hradci Králové za účasti ministra vnitra Martina Peciny, náměstka ministra vnitra Jaroslava Chýlka, náměstka ministra pro místní rozvoj Jiřího Koliby, prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu Františka Dohnala, hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka, hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France, ředitele konference ISSS Tomáše Renčína a autora soutěže Jana Savického vyhlášeny výsledky celostátního kola soutěže Zlatý erb 2010.

Jablonec nad Nisou získal třetí místo v kategorii nejlepší webové stránky města.

Výsledky celostátního kola soutěže Zlatý erb 2010

Nejlepší webová stránka města:
1. Hranice (http://www.mesto-hranice.cz/)
2. Most (http://www.mesto-most.cz/)
3. Jablonec nad Nisou (https://www.mestojablonec.cz)

Nejlepší webová stránka obce:
1. Petrovice (http://www.oupetrovice.cz/)
2. Okříšky (http://www.okrisky.cz/)
3. Libochovany (http://www.libochovany.cz)

Nejlepší elektronická služba
1. Praha: Veřejné zakázky pod lupou (http://zakazky.praha.eu)
2. Šumperk: Koncept územního plánu (http://apps.hfbiz.cz/apps/sumperk/up2)
3. Senorady: e-Muzeum (http://muzeum.senorady.cz)

Zvláštní cena ministra vnitra udělená ministrem Martinem Pecinou za nejlepší bezbariérový přístup na webové stránky při soutěži Zlatý erb
Obce: Okříšky (http://www.okrisky.cz)
Města: Slaný (http://www.meuslany.cz)

Zvláštní cena ministra pro místní rozvoj udělená ministrem Rostislavem Vondruškou za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách při soutěži Zlatý erb
Města a obce: Český Krumlov: Turista (http://www.ckrumlov.cz/turista)
Regiony: Boskovice: Kam na Boskovicku?(http://www.regionboskovicko.cz)

Cena veřejnosti udělená AK ČR při soutěži Zlatý erb
Štichov (http://www.stichov.cz)

Co je soutěž Zlatý erb...

12. ročník soutěže pořádalo sdružení Zlatý erb. Osobní záštitu nad soutěží převzal Ing. Jaroslav Chýlek, MBA, náměstek ministra vnitra pro informatiku. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu převzal osobní záštitu prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Ing. František Dohnal. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána pod záštitou Asociace krajů České republiky, ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS.

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Další informace

Vytvořeno 13.4.2010 10:12:13 | přečteno 2993x | Petr Vitvar
load