Den Integrovaného záchranného systému - soutěže s městskou policií

Tisková zpráva 26. 06. 2009

Den Integrovaného záchraného systému (25.06.2009), obrázek se otevře v novém okněVe čtvrtek 25. června na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou proběhl Den Integrovaného záchranného systému, kterého se zúčastnili také strážníci městské policie.

Pro děti i dospělé návštěvníky byly připraveny různé soutěže. „Dospěláci“ si mohli změřit síly v montáži „botičky“ na čas. Původním úmyslem strážníků bylo odměnit nejrychlejšího účastníka věcnou cenou. Jelikož však zmiňovaná soutěž vzbudila nečekaně velký zájem, a to i ze strany žen, bylo rozhodnuto, že bude vyhodnocen nejrychlejší muž, jímž se stal Lubomír Nesvadba s časem 24 vteřiny, a nejrychlejší žena, kterou byla Veronika Šormová s časem 26 vteřin.

Děti mohly zkusit své dovednosti v jízdě na překážkové dráze, v hodu míčkem na cíl a v odhadu vzdáleností zjištěných zařízením pro měření rychlosti vozidel.

Na příští ročník opět chystáme soutěže pro děti i dospělé. Pro velký zájem zopakujeme i montáž botičky na čas, takže za rok se těšíme opět na shledanou.

Vytvořeno 30.6.2009 13:37:57 | přečteno 2455x | Petr Vitvar
load