Další služebna pro okrskáře

Tisková zpráva 03. 11. 2009

Strážník Bronislav Novák u kontaktního místa na Žižkově Vrchu, obrázek se otevře v novém okněPo prvním kontaktním místu v rýnovické základní škole, získá další jablonecký okrskář svou služebnu. A to na Žižkově Vrchu.

„Prioritou projektu Městské policie Jablonec nad Nisou je otevřít kontaktní místa v jednotlivých okrscích a umožnit tak občanům města osobní setkání se svým strážníkem - okrskářem,“ říká ředitel městské policie Jiří Rulc.

A tak ve středu 4. listopadu otevřou jablonečtí strážníci už druhé kontaktní místo, tentokrát na Žižkově Vrchu. Prostory našli v Základní škole v Pasířské ulici. Kontaktní místo bude slavnostně otevřeno ve 14 hodin za účasti vedení městské policie, Policie České republiky a ředitele základní školy.

Občané Žižkova Vrchu tak budou mít možnost okrskáře kontaktovat každou středu od 15 do 17 hodin. Městskou policii v tomto okrsku zastupuje strážník Bronislav Novák a Policii ČR Marek Franc.

„Do konce letošního roku chceme otevřít další kontaktní místa ve Mšeně, Pasekách, Proseči a Kokoníně,“ dodává ještě Jiří Rulc.

Vytvořeno 3.11.2009 12:41:29 | přečteno 2574x | Petr Vitvar
load