Čtyři nové odbory mají své vedoucí

01.04.2011 - Čtyři nové vedoucí odborů odsouhlasila dnes Rada města Jablonce nad Nisou s tím, že jsou jmenovaní do funkcí k dnešnímu dni, tedy 1. dubnu.

Od 1. dubna se do vedení odboru ekonomiky postaví Renata Vítová, odbor humanitní povede Miroslava Rýžaková, odbor správní Petr Karlovský a odbor správy majetku Jaromíra Čechová. Všichni čtyři vzešli z výběrových řízení, která probíhala tento týden.

Jednotlivé kandidáty vybírala devítičlenná komise složená z politického vedení města, dvou radních, zástupce odborů, personalistky a tajemníka. Do výběrového řízení na odbor ekonomiky se přihlásila jediná kandidátka, na odbor humanitní dva, avšak jeden nesplňoval podmínky výběrového řízení, vedoucího odboru správního vybírala komise ze dvou kandidátů, vedoucí odboru správy majetku vzešla ze čtyř přihlášených.

Další výběrová řízení na vedoucí odboru stavebního a životního prostředí a odboru územního a hospodářského rozvoje proběhnou v druhé polovině dubna. Jakmile budou všichni vedoucí odborů uvedeni do funkcí, vyhlásí úřad výběrová řízení na vedoucí jednotlivých oddělení.

Od 1. dubna taktéž začala platit nová organizační struktura jabloneckého městského úřadu.

Vytvořeno 1.4.2011 13:29:36 | přečteno 3112x | Petr Vitvar