Chybí už jen Proseč nad Nisou

Tisková zpráva 11. 11. 2009

Další dvě kontaktní místa pro okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou budou k dispozici už tento týden. Ze sedmi možných jich do konce měsíce bude v provozu už šest, včetně centra města.

Dnes ve 14 hodin se otevře služebna v budově Základní školy v ulici Na Šumavě 43 pro okrsek č.5 - sídliště Šumava a Jablonecké Paseky. O hodinu později pak v Kulturním domě v Kokoníně pro okrsek č. 6 - Kokonín a Vrkoslavice.

Ve středu 25. listopadu pak ve 14:30 hodin zahájí svůj provoz také kontaktní místo v Domě s pečovatelskou službou v ulici Palackého 63, které obhospodařuje okrsek č. 2 - Mšeno a Břízky.

Občané mohou svého okrskáře kontaktovat zcela stejně na všech kontaktních místech, a to vždy ve středu od 15 do 17 hodin. Strážníci městské policie budou na kontaktních místech k dispozici společně s policisty ČR.

V provozu jsou už kontaktní místa v rýnovické základní škole (okrsek č.1 Rýnovice - Lukášov) a v základce v Pasířské ulici (okrsek č. 4 - Žižkův Vrch). V centru se zvláštní kontaktní místo zřizovat nebude, jelikož občané mohou za svými dvěma okrskáři zajít do budovy městské policie v Kamenné ulici, a tak bez služebny je pouze okrsek č. 3 - Proseč nad Nisou.

Vytvořeno 11.11.2009 16:25:30 | přečteno 2848x | Petr Vitvar
load