Byla jmenována koordinátorka komunitního plánování

Tisková zpráva 16. 02. 2007

Rada města Jablonce nad Nisou jmenovala Janu Rajchovou do funkce koordinátora komunitního plánování rozvoje sociálních služeb a schválila její účast ve vzdělávacím programu pro účastníky plánování tvorby komunitního plánu rozvoje sociálních služeb v Libereckém kraji. Společně s předsedkyní Komise humanitní péče PhDr. Jaroslavou Fojtíkovou, která se na základě rozhodnutí zastupitelstva města účastní vzdělávacího programu rovněž účastní, se stanou zárukou kvalitního průběhu procesu komunitního plánování rozvoje sociálních služeb na Jablonecku. Město tak reaguje na nabídku metodičky komunitního plánování krajského úřadu paní Ivy Ditrichové, a prostřednictvím spolupráce s Cepros - centrum pro podporu rozvoje společnosti, o.s., využije prostředky z jejich projektu na podporu komunitního plánování v Libereckém kraji. V projektu jsou vyčleněny prostředky na zaměstnání pracovníka v rozsahu poloviny pracovního úvazku ve funkci místní koordinátor kpss pro Jablonec nad Nisou na období květen 2007 až březen 2008.

Vytvořeno 16.2.2007 9:28:54 | přečteno 2479x | Petr Vitvar