5. ročník freestylového lyžování ve městě

28.01.2011 - Od 4. do 5. února bude úplně uzavřeno Mírové a Dolní náměstí společně s Lidickou ulicí. Důvodem uzavírky je 5. ročník lyžařského závodu Jablonec Jibbing Jam by Shred Optics 2011.

Dopravní a silniční úřad tak vyhovuje společnosti IMPSQUAD, o. s., která zde 4. února od 15 do 21 hodin lyžařský závod pořádá. Úplná uzavírka části Mírového a Dolního náměstí a spojovací části ulice Lidická (od schodů radnice až po asi polovinu Dolního náměstí) však potrvá od 4. února 9 hodin do 5. února šesté hodiny ranní.

Uzavírka je bez objízdné trasy. Na křižovatce ulic Lidická a Komenského budou moci projíždět vozidla TSJ ve směru na Horní náměstí a průchod tratí z ulice Komenského na Mírové náměstí v nutném případě zajistí dřevěná lávka.

Vytvořeno 28.1.2011 9:36:48 | přečteno 2841x | Petr Vitvar