150 tisíc uvolnil Jablonec na opravu výtluků

19.01.2011 - Tající sníh odhalil na komunikacích nové výtluky. Město uložilo technickým službám, aby opravily nejhorší z nich, než začne koncem týdne znovu sněžit.

„Technické služby provádí opravy takzvanou „studenou“ asfaltovou směsí, kterou lze v tomto období aplikovat. Jedná se o přechodnou opravu, která zajistí sjízdnost do doby definitivních oprav při příznivých teplotách. Z městského rozpočtu jsme na tyto práce uvolnili 150 tisíc korun,“ vysvětluje místostarosta Miloš Vele, v jehož resortu je správa financí a majetku města.

Podle jeho slov budou tento týden prioritně vyspravené výtluky na místních komunikacích I. a II. třídy, tedy v ulici Palackého, Ladova, Smetanova, Lipanská, Pod Skalkou a další.

Vytvořeno 19.1.2011 16:00:41 | přečteno 2553x | Petr Vitvar