Tělovýchovné jednoty a kluby

Tělovýchovné jednoty a kluby v roce 2004

V TITULCÍCH - 22.1. Jablonečtí plavci TJ Bižuterie Čejka a Wolfová stříbrní - 30.4. Českolipský Zvěřina vyhrál turnaj Bižuterie - 7.7 Radka Vodičková vyhrála triatlon v Sokolově - 16.3. TJ Autobrzdy: Silák Tomáš Mařík bronzový - 2.7. Martin Heinl si v Kladně vytvořil osobní rekord - 17.4. Jezdcům TJ Nisa se v úvodu dařilo - 8.7. Hassová reprezentovala jablonecký oddíl Nisa - MK Ateso Monika Försterová bronzová - 13.7. SK BŘÍZKY: Adamovi se podíleli na třetím místě - 14.8. Klisna Rože z JO NISA se rozloučila s kariérou - 9.9. Šmahelová dojela druhá - 15.9. SK Břízky/rychlostní kanoistika: Tegzová dostala pohár od Doktora - 3.11. Tělovýchovné jednoty přibývají - Dorostenky Bižuterie ze čtyř zápasů dva vyhrály - Vysoké vítězství Bižuterie ve sportovním kulečníku - 12.11. TJ Bižuterie: Patrmanová a Havlová zlaté - 16.11. Cholenský se nesmířil s porážkou ve volbách na starostu Sokola - 2.12. Okresní svaz tělovýchovy přispěje na provoz umělé trávy.

KAM, KDY ZA SPORTEM - 27.2. Atletika, fotbal, lední hokej, lyžování - klasika, snowboard - 30.4. Duatlon, florbal, fotbal, moderní gymnastika, přespolní běh - 10.9. Basketbal, cyklistika, fotbal, házená, lední hokej, přespolní běh, turistika - 27.9. Volejbalisté postoupili do druhého kola poháru - 5.11. Aerobik, basketbal, box, fotbal, lední hokej, moderní gymnastika - 13.11. Na výběr hokej, házená, basketbal i volejbal -12.12. Atletika, basketbal, fotbal, házená, lední hokej, volejbal - 10.12. Basketbal, florbal, fotbal, lední hokej, volejbal - 17.12. Basketbal, fotbal, plavání - 31.12. Atletika, fotbal, klasické lyžování, turistika.

na ukázku - AKCE V MĚSTSKÉ HALE V LISTOPADU

6.11.
sobota

8:00-16:30

Zápasy v odbíjené: TJ Bižuterie ženy A proti Slovan Frýdlant

6.11.
sobota

8:00-18:00

Závody v moderní gymnastice: TJ Bižuterie - Oblastní přebor ve společných skladbách a Severočeská liga

7.11.
neděle

8:00-18:00

Závody v moderní gymnastice: TJ Bižuterie - 11. ročník Jabloneckého poháru

9.11.
úterý

8.00-16.00

Úřední turnaj měst v odbíjené: Pořádá Město Jablonec nad Nisou a Sport Jablonec nad Nisou, s.r.o.

13.11.
sobota

14:00-6:00

Zápas v házené: TJ El. Praga muži II. liga proti Chodov Praha

13.11.
sobota

17:00-0:00

Zápas v odbíjené: TJ Bižuterie muži A I. liga proti ČZU Praha

14.11.
neděle

10:00-6:00

Turnaj ve floorballu: Floorball Klub Jablonec nad Nisou - muži

14.11.
neděle

15.00-0.00

Dětská diskotéka s Kubíkem - SH restaurace Městská hala Program pro děti s dárky a soutěžemi

20.11. sobota

7:00-18:30

Turnaj v odbíjené: Turnaj učitelů

27.11.
sobota

17:00-0:00

Zápas v bíjené: TJ Bižuterie muži A I. liga proti Hradci Králové

Vytvořeno 27.7.2007 10:16:49 | přečteno 3232x | Petr Vitvar