Kultura

Leden 2003 v kultuře. Jablonecké kulturní akce, divadlo, kluby.

AKCE

V TITULCÍCH NOVIN - 3.1. Ze západu k nám konečně dorazila kouzelná pohádka plná fantazie - In 2 funk zahrají v lednu na Rampě - Sbory chystají Tříkrálové zpívání, v Jablonci se představí devět pěveckých sborů a děti z místní základní umělecké školy - 6.1. Jablonecké divadlo patřilo dětem, devět dětských pěveckých souborů předvedlo svůj um na Tříkrálovém zpívání v divadle - Městské divadlo v Jablonci patřilo včera dětem, koncert vyvrcholil velkým pěveckým představením, na jevišti se objevili členové všech souborů - 7.1. Tříkrálové zpívání bylo příjemnou tečkou za letošními Vánocemi - Kontroverzní umělec Milan Knižák vystoupí na Rampě - 8.1. Během Bambiriády dostanou příležitost mladé kapely - Začala sezóna rejů, masek a tance - 9.1. Kapela Kaťaprut chce dobýt Liberec - Rampa promítá Amadea - Výstaviště oživí alternativa - Sdružení Artefaktum zahájí cyklus výstav v jabloneckém divadle - 10.1. Rozjíždí se plesová sezóna - Sbírka vzpomíná na kreslíře pohádek - Klub ovládne jazz a funk - Harry Potter vedl žebříček kin - Světélko naděje pro severočeskou hudební scénu - 11.1. Kontroverzní, ale jasné názory Milana Knižáka roztleskaly naplněnou Rampu - Nepasecký vystavuje v divadle - 13.1. Kapela In 2 Funk zaplnila Rampu - Návštěvnost biografů ovlivňují české filmy - 14.1. Amadeus je film o hudbě, výjimečnosti a závisti - 16.1. James Bond už podvacáté - 16.1. Klub Na Rampě promítá od 20.00 obnovenou premiéru filmu M. Formana Amadeus - Kino: James Bond už podvacáté - 17.1. Divadlo: V Jablonci vystoupí Holubová i Jirásková - Netradiční kapely Strom stínu a Sad mrkwí vystoupí na Výstavišti - Rampa: Dej mi svou ruku, budu ti vším - Sdružení Tunel hledá nové hudebníky - 18.1. Mimozemšťan Woody na konci hollywoodských sil - 20.1. Šílenství v jabloneckém divadle - 22.1. Jablonecká setkání uslyší Svobodův Kvartet - 21.1. Kina: Tolkien se v hrobě obrací, fanoušci šílí nadšením - 22.1. Pražská kapela Strom stínu splnila veškerá očekávání - 23.1. Na plátnech jabloneckých kin k vidění láska, drama i akce - Z jazzové kuchyně jablonecké a liberecké umělecké školy -

24.1. Únor patří Indii, alternativě i dechovce - 27.1. Dědictví a láska v jabloneckém divadle - Kulturní zmatek Na Rampě se vyvedl - 31.1. Jablonecká Rampa ožije hudbou mnoha žánrů.

DIVADLO

ČTVRTEK 9.1. - Výstava tvorby Jiřího Nepasického zahájila ve foyer divadla projekt s názvem Ateliéry výtvarníků. Připravilo sdružení Artefaktum, které vzniklo vloni s cílem pozvednout kulturní povědomí Jablonce.

KLUBY

SOBOTA 11.1. - Mladí absolventi hudební konzervatoře sdružení v pražské kapele In 2 Funk zaplnili Klub Na Rampě. Večer nabídl procházku napříč světem jazzu a funku.

Vytvořeno 24.4.2006 16:22:03 | přečteno 1904x | Petr Vitvar