Kultura

Březen 2003 v kultuře. Jablonecké kulturní akce, divadlo.

AKCE

V NOVINOVÝCH TITULCÍCH - 1.3. Jablonecká kulturní obec doufá v dotace - 4.3. Kina v Jablonci ztrácí diváky - Projekt 100 začíná již ve čtvrtek - Hudební kaleidoskop Jana Rejžka Na Rampě - 5.3. S Janem Rejžkem o hudbě, prezidentovi a o tom, co bylo - Zážitky válečného reportéra zítra v Klubu Na Rampě - Postup i Desenského medvěda získal soubor žáků z Jablonce - 6.3. Klub pořádá besedu s Jaromírem Štětinou - V galerii My vernisáž A. Polanské a M. Hlubučka - Souhra těl, hudby a slova ve Vitaminu - 7.3. Jablonecké Výstaviště zve na skupinu Garage - Knihovna ožije laskavým duchem Komenského - Jan Rejžek nešetří umělce ani politiky - 11.3. Jan Kraus postavil bizarní Městečko - Akci děti dětem ozdobí i herec a zpěvák Jarek Šimek - 12.3. Projekt 100 v plném proudu - Veletrh o cestování Euroregion Tour na Výstavišti bude plný zajímavostí - Jabloneckou ZUŠ oživily práce žáků výtvarného oboru inspirovaného Afrikou - Výstaviště oživí Hutka a Hladík - 13.3. Putování Afrikou dnes Na Rampě - Kino: Nová pohádka o moci pekla a síle lásky - Jaroslav Hutka dnes na Výstavišti - 14.3. V Jablonci vystoupil Big Band „zušky“ z Prahy - Galerie Belveder: Český granát představí Jablonec i Prahu - 15.3. Vojáci připravili dětem velkou show - 17.3. Výstava představuje české granáty - 18.3. Městské divadlo hostí balet - Kino: Jablonecká premiéra Kameňáku se vydařila - Výstaviště: Veletrh Euroregion tour začíná již zítra - 19.3. Výstaviště: V Jablonci začne velký cestovní veletrh - Jablonec přivítá cestovní veletrh - Na veletrhu se představí desítky vystavovatelů - 20.3. Kino: Troška si koupil lepidlo na vtipy - Muzeum vyhlašuje Velikonoční soutěž - Výstaviště: Veletrh cestování začíná dnes - Na Výstavišti začíná cestovní veletrh - 21.3. Na kulturu dala radnice v Jablonci o milión méně - 24.3. Maškary řádily na bruslích - Dětský soubor Zvoneček má reprezentovat okres - Pohádka Kocour v botách na jabloneckém Výstavišti - Kruté radosti v jabloneckém kině aneb Poslední snímek moudrého klauna - Výstaviště žilo cestovním ruchem - Liberečtí herci sklízejí větší ovace v Jablonci než doma - 25.3. Zelená země za duhou vábí i lidi z Jablonce - Dubnová kultura od Nohavici po Hypnotix - 27.3. Oscarový lesk v jabloneckých kinech - 28.3. Výstaviště: Lesk a bída hudebních kurtizán - Do Jablonce se sjedou folkoví muzikanti - Scénický tanec na prknech divadla - 29.3. Skřivánek v jabloneckém divadle - Univerzitní galerie hostí studenty - Studentské práce v Jablonci - Studenti mají výstavu - Kino: Opravdu tlustá řecká svatba - 31.3. Na Výstavišti zazněl folk - Kurtizány předvedly v Jablonci zběsilou jízdu - Tanečníci z Jablonce postupují do národní soutěže.

STŘEDA 5.3. - Petr Malásek - klavír, Barbora Řeháčková - zpěv, Vít Fiala - kontrabas, zněla pozvánka. Tři vynikající hudebníci v pořadu Pocta Elle Fitzgerald. Koncert z cyklu Setkání s hudbou různých žánrů.

DIVADLO

VÝSTAVA - foyer divadla, JAROSLAV KODEJŠ - malíř. Výstava ve foyeru divadla je zpřístupněna v době divadelních představení

Vytvořeno 25.4.2006 9:36:25 | přečteno 1787x | Petr Vitvar
load