Sport

Sportovní akce v červenci 2002. Titulky z novin, události z jednotlivých diciplín.

AKCE

V TITULCÍCH NOVIN: 1.7. Bičík vyhrál Press open - Parkuroví jezdci TJ JO Nisa bodovali v Podkrkonoší - Pětasedmdesátka Aloise Fistra - Atleti Liaz a SG Jablonec úspěšní i bez hvězd - Morávková a Mužíček nejrychlejší - 3.7. Další Slovák v hledáčku zelenobílých - Předprodej permanentek - Prodej na sezónu 2002-2003 zahájen - FK Jablonec 97 B bude hrát v Břízkách, první domácí utkání sehraje 24. srpna - Vyjádření klubu FK Jablonec 97 - Trenér Houška chce pokračovat v Jablonci - 4.7. Divizní fotbalisté skončili na desátém místě - Z. Synovcová a O. Dvorský první na horských kolech - 8.7. Maška vychoval mistra ČR Linharda - Vlci porazili fotbalisty Lučan - Tým FK Jablonec 97 odjíždí do Blšan - Reprezentanti v travním lyžování trénovali na svazích Malinovky - 9.7. Milichovský přivezl z ME zlato - 10.7. Helena Balatková kralovala i na kolečkových lyžích - Vladimír Maška vyhrál v Praze výkonem 76,08 m - Permanentky na Gambrinus ligu v prodeji - Hillebrand si vytvořil nový osobní rekord - Jan Janků stříbrný v Irsku - 12.7. Mladší žáci v Rovinji druzí - Tři stříbrné medaile z vícebojů - Představujeme posily týmu FK Jablonec 97 - 13.7. Mládež ČLTK Bižuterie úspěšná v soutěžích družstev - Nejoblíbenějším turistickým pochodem novoroční výšlap na Černou Studnici - Upozornění: Okresní svaz tělovýchovy uzavřen - Atletika: Doležal, Jorg a Vaňková vítězi - Baseball: Blesk na turnaji v Itálii bronzový - 15.7. Tým FK Jablonec 97 odjel do Norinberka - Okresní přebory začnou 10. srpna - Atletky Liaz třetí na Děkance - 16.7. Tenis: Majšajdr vítězem, Vodičková druhá - Na turnaji tenisových nadějí kralovali Bendlová a Malý - Atletika: Hejnová a Jandová v Kingstonu - Sedmnáctiletí atleti v Maďarsku - U přehrady startuje posedmé beachvolejbalová exhibice - Fotbal: Elitex hostí v prvním kole Pěnčín, Zásada zajíždí do Nové Vsi - 17.7. Fotbal: Brankář Pavel Kykal přejde do Letohradu - Jiří Kohout dal 46 branek - Poháry budou i nadále předávány bafuňářům, nikoli fotbalistům - Volejbal v Libereckém kraji má svoji konečnou podobu - Golfový turnaj vyhrál Václav Mareš - Karla Patočku v Mostě provázely problémy - U jablonecké přehrady dnes beachvolejbal - 18.7. Jablonečtí porazili Norimberk, v pátek nastoupí proti Furthu - Nikola Sudová trénuje a dohání studium - ČSLH nedá na II. ligu ani korunu - Weber kapitánem FK Jablonec 97 - Předsedou krajského výkonného výboru je Severín, soutěže začnou 10. srpna - Dvě vítězství Jana Vrby v Houštce - Hubner z Břízek podlehl ve finále - Dnes časovka na Slovanku - 19.7. MS v letním biatlonu se kvapem blíží - Brankář Švengr se vrátil z Anglie - Extraligový fotbalový dorost hrál v Příbrami - 20.7. Jubileum Miroslava Pačese - Fotbalisté Elitexu A zahájili přípravu - Mládež FK Jablonec má osm mistrů ČR - Dorostenci zahájí sezónu 10. srpna na Střelnici - Hejnová postoupila mezi světovou elitu - Pholová vyřazena v semifinále - FK Jablonec 97 B hraje v Turnově - 22.7. - Jablonec na závěr soustředění remizoval - Na Šestidenní pouze Macek, Maláta nahradil Kremel - Vladimír Maška mistrem České republiky - Zelenobílí vstoupí zítra do poháru ČMFS - FK Jablonec 97 vyhrál nad Novým Borem - Biatlonisté trénují ve ztížených podmínkách - 23.7. Zuzana Hejnová na MSJ pátá - Jablonec nastoupí dnes v Českém Dubu - Jan Janků potvrdil v Ostravě účast na ME v Mnichově - 24.7. Rezerva porazila dorostence 3:1 - Okresní svaz tělovýchovy uzavřen - Cílem FK Jablonec 97 je umístění do osmého místa - 25.7. Tymich pochválil beky Jablonec - FK Jablonec 97 hladce postoupil do 3. kola - Plavci Bižuterie začnou přípravu v srpnu - Houška: odcházím se vztyčenou hlavou - 26.7. Stane se atletika pouhou historií města? - Vlaďka Bujárková na MS bronzová - Atleti Liaz bodovali na mistrovství ČR - Postižené sportovkyně vyhrály a jedou do Irska - 27.7. Chroustovský vyhrál v Koreji - Jablonec hostí Semily - tenistka Trsková z Břízek prohrála ve finále - Na okresním svazu provoz omezen - Prodej permanentních vstupenek - 29.7. Jablonec v generálce porazil Semily - Majstrovič vsítil 6 gólů - Druholigový hokejisté HC Vlci zahájí dnes v Liberci přípravu - Štoudkovi svěřenci dvakrát vítězní - Starší dorost v Mníšku Slovanem neporažen - Rezerva FK 97 remizovala na pažitu v Semicích - 30.7. V historii získali atleti 97 titulů - Prodej permanentních vstupenek - Extrémní cyklistický závod 12 hodin se pojede pošesté - Nové posily prvoligového FK Jablonec 97 - 31.7. Jablonec by měl rád po dvou kolech šest bodů - Brankářský rébus řeší před Synotem trenér Palička - Jablonec vstupuje dnes do ligy - Jak se umístí zelenobílí v letošní sezóně? - Rivalské derby s Libercem se uskuteční 15. září na Střelnici.

JEDNOTLIVÉ DISCIPLÍNY

ATLETIKA

PONDĚLÍ 8.7. - Do jamajské metropole Kingston odletěla česká výprava atletů na mistrovství juniorů. Mezi čtrnácti Čechy je i patnáctiletá atletka TJ Liaz Zuzana Hejnová, která je jedinou zástupkyní Jablonce. Mistrovství začíná 16. července.

ÚTERÝ 23.7. - Jednu zlatou (kladivář Vladimír Maška), dvě stříbrné (výškař Jan Janků a Jiří Miller - překážkový běh na 3 000 metrů) a jednu bronzovou medaili (Michaela Nová - běh na 800 m) přivezli naši atleti z mistrovství České republiky v Ostravě.

FOTBAL

PONDĚLÍ 1.7. - Novým šéftrenérem fotbalového dorostu a vedoucím sportovního centra mládeže se stal Karel Stanner.

PONDĚLÍ 8.7. - Pod vedením trenéra Jaroslava Dočkala zahájili fotbalisté týmu B letní přípravu na nadcházející divizní sezónu.

ČTVRTEK 18.7. - Jednatřicetiletý záložník Josef Weber byl v tajném hlasování zvolen kapitánem našeho prvoligového fotbalového celku.

ÚTERÝ 30.7. - Adrian Gula, Vladimír Majsniar, Gejza Pulen a Jiří Vít - nové posily perspektivních hráčů, které doplnily fotbalové řady našeho prvoligového týmu.

TRIATLON

VÍKEND 20.-21.7. - Štěpán Chroustovský a Vendula Trnková zvítězili na mezinárodním mistrovství v triatlonu v Koreji.

Vytvořeno 9.3.2005 14:30:46 | přečteno 2430x | Petr Vitvar