Úvod

Srpnový úvodník

Srpen dokončen, sláva. Spojil se mi s třetím měsícem následujícího roku dva nula nula dva, kdy osmý měsíc roku dva nula nula jedna dopisuji.
Slučování naznačila i autobusová doprava. Podle posledních informací by se možná už letos měly potkávat na jabloneckém autobusovém nádraží jak dálkové, tak městské spoje. Fúzi ohlásila počátkem měsíce i akciová společnost Preciosa. Podrobnosti jsou ostatně v kapitole ekonomiky pod průmyslem. Což tam z logiky věci náleží. V protikladu oproti jiným zprávám, které jsem sloučila různě tak, abych zachovala naznačenou grafiku: začátky kapitol v záhlaví a jejich dokončení pokud možno do konce stránky, aby tam nezela „díra“. O což se pokouším těmito řádky i na straně dvě stě dva.
P.S.: Srpen je po korektuře, sláva. V kalendáři se otočily další týdny plné událostí a změn. Jednou z nich je i tvorba webových stránek kroniky, které budou brzy přístupné k nahlédnutí. Zatímco tyto kurzívové řádky ve fyzické kronice tvoří vždy závěrečnou tečku měsíce, na webových stránkách se stávají úvodem. Tam tedy čtenář bude například marně bádat, kde je strana 202. A hele, další spojitost - imaginárně si podává ruku současný internetový surfař s budoucím badatelem v archívu.

Srpen 2001 dokončen 5.3.2002
Korektura 3.8.2002

Vytvořeno 23.8.2005 10:32:04 | přečteno 1677x | Petr Vitvar