Úvodník starosty

Slovo starosty města

Vážení čtenáři!

Napětí maturantů bývá ukon­čeno složením zkoušky dospělosti. Studenti a žáci si musí ale ještě měsíc počkat, než se dozvědí, jak ve druhém pololetí uspěli. Mohou také ve finiši v posledním měsíci školního roku ještě vylepšit své výsledky. Prázdniny jsou na dohled - bude to určitě dobrá motivace. Držím všem palce.

Prázdniny a čas dovolených se v našem městě každoročně projevují zvýšeným počtem přítomných lidí a větším provozem. Vím, že jakékoliv překážky na chodnících, silnicích a náměstích jsou proto nepříjemné. I v letošním roce se budeme na některých místech města s touto situací, bohužel, setkávat. Při větších opravách a rekonstrukcích se tomu ale žádný investor, tudíž ani město, nevyhne.

Přál bych si, abychom v této souvislosti byli o trochu více trpěliví a tolerantní. Věřím, že v průběhu prázdnin získá mnoho nyní rozkopaných míst nový vzhled, čímž se naše město zkrášlí. Již nyní si mohou oddechnout všichni ti, kteří využívají hojně ulici E. Floriánové ve středu města. Nedávno zde ustal stavební ruch a nový Spolkový dům je připraven pro své návštěvníky a uživatele.

Přeji vám všem příjemný a slunečný vstup do prvního letního měsíce tohoto roku.

RNDr. Jiří Čeřovský
starosta města

Vytvořeno 7.6.2006 14:27:48 | přečteno 2316x | Petr Vitvar