Novinky na webu

Od začátku letošního roku došlo na webových stránkách města k rozšíření některých služeb. Přibyla nová úřední deska, rozšířeno bylo zasílání informací a novinkou je také RSS kanál.

Úřední deska - logoÚřední deska

Nová úřední deska je v provozu již od ledna a byla podle požadavků nového správního řádu kompletně přepracována a rozšířena. Výchozím místem jsou aktuální oznámení seřazená od nejnovějších po nejstarší. V tabulce naleznete jen oznámení platná. Po ukončení doby vyvěšení jsou oznámení automaticky stažena do archivu. Větší množství informací přineslo s sebou také nutnost pokročilejšího vyhledávání. Jednotlivá oznámení lze hledat podle klíčových slov, datumu či jednacího čísla. Vyhledávat či filtrovat data můžete také podle zdroje odkud oznámení pochází, či podle typu. Lze tak např. zobrazit výpis všech objektů, které jsou aktuálně nabízeny k prodeji. Na úřední desce nyní najdete kromě obvyklých prodejů a pronájmů, také různé vyhlášky a další oznámení.

Aktuální oznámení

Email - logoZasílání informací

Zasílání aktualit registrovaným uživatelům na email je v provozu již od spuštění webu v září 2004. Nově lze nastavit způsob zasílání informací. Můžete si nechat např. zasílat upozornění na nová oznámení na úřední desce. Požadavek lze opět specifikovat podle zdroje či typu. Zasílat si můžete nechat i informace o novinkách v jakékoliv části webu. Stačí si vybrat příslušnou sekci. Nastavení zasílání najdete na úvodní stránce webu v pravém sloupci uvnitř boxu „Aktuality“.

RSS - logoRSS kanál

Poslední novinkou je tzv. RSS kanál. Přes tento kanál vám mohou být posílány odkazy na nejnovější články. Nemusíte tak každý den brouzdat webem a hledat co je nového. Pro příjem RSS kanálu je potřeba speciální čtečka (např. rssPoint, FeedReader, atd.). Bývá i součástí některých mailových klientů (Opera). Pokud jste pro příjem RSS kanálů vybaveni, stačí pro zařazení RSS kanálu do čtečky kliknout na odkaz „RSS 2.0“ umístěný v patičce každé stránky webu.

Vytvořeno 30.3.2006 15:06:49 | přečteno 2543x | Petr Vitvar
load