Vánoční přání starosty

Slovo starosty města

Vážení spoluobčané!

Prosincové číslo radničního zpravodaje je poslem, který nám ozna­muje příchod dvanáctého, a tedy posledního měsíce letošního roku. Pro některé to je období zklidnění, adventu a duševní pohody. Jiní naopak trpí nedostatkem času, protože v práci se musí stihnout vše, co bylo na letošní rok naplánované. K tomu ještě nakoupit dárky, sehnat stromeček, kapra a napéct cukroví. Někdy to je pěkný shon a mnozí z nás, ale především ženy, si možná oddychnou až po štědrovečerní večeři. Věřím, že rozsvícený stromeček a radost z rozdaných dárků bude pro nás odměnou a potěšením.

Pro všechny školáky jsou Vánoce ve spojení s prázdninami a zimními radovánkami vítaným dárkem za školní „trápení“. Vánoce jsou však také časem, kdy si připomínáme tradice a kdy zaznějí koledy. Ani na to bychom neměli zapomínat. Doufám, že i výzdoba v ulicích a vánoční strom před radnicí pomůže vytvořit příjemnou atmosféru v našem městě.

Vážení Jablonečané, přeji vám všem, abyste konec roku zvládli bez velké nervozity a stresu. Přeji vám také, abyste Vánoce prožili v klidu a v pohodě se svými blízkými a setkali se s mnoha dobrými lidmi.

RNDr. Jiří Čeřovský, starosta města

Vytvořeno 5.12.2005 12:44:41 | přečteno 4177x | Petr Vitvar
load