10. ples města

Fotogalerie

10. ples městaV sobotu 29. ledna 2005 se v prostorách Gastronomického centra Střelnice konal jubilejní 10. ples města Jablonce nad Nisou. K tanci a poslechu hrál orchestr Bohemia Universal Band a Cimbálová muzika B. Eliáše. Folklorní soubor Nisanka vítal přicházející hosty zpěvem a koláčky, každá z přítomných dam obdržela květinu z rukou starosty.

10. ples města, obrázek se otevře v novém okněV úvodu 10. plesu města Jablonce nad Nisou předal starosta J. Čeřovský symbolický šek v hodnotě 25 000, - Kč panu L. Bartošovi, předsedovi Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých Jablonec n. N.

10. ples města, obrázek se otevře v novém okněHodinu před půlnocí se na podiu objevil K. Gott, E. Presley a F. Mercury v podání Vladimíra Hrona. Parket byl zaplněn a V. Hron opět potvrdil svou pověst všestranného umělce.

10. ples města, obrázek se otevře v novém okněKankánové melodie, které zazněly těsně před půlnocí, jsou již tradicí plesů města a vždy na parket přilákají řadu tanečníků.

10. ples města, obrázek se otevře v novém okněPředtančení v klasickém rytmu polky a valčíku zahájila taneční skupina THE WINGS z Liberce. V programu plesu také vystoupila družstva juniorek a seniorek z Fitness studia Z. Vitákové.

10. ples města, obrázek se otevře v novém okněPokud měli hosté trochu štěstí mohli v půlnočním losování získat některou z 18 cen. Také touto cestou chceme výhercům blahopřát a zároveň poděkovat všem sponzorům.

Fotografie z 10. plesu města si můžete od 1. března 2005 prohlédnout a objednat ve FOTO LACCER - Lidická 4.

Foto: Luboš Znamenáček a Roman Dostál

Fotoreportáž připravila Kateřina Hronová, oddělení školství, kultury a sportu MěÚ

Vytvořeno 28.2.2005 17:17:20 | přečteno 3193x | Petr Vitvar
load