Dopravní situace v Pasekách

V současné době (polovina listopadu) probíhají intenzivní stavební práce na dokončení komunikace v prostoru okružní křižovatky v Pasekách. Většinovým investorem je stát prostřednictvím Ředitelství silnic a dálnic, město jako spoluinvestor se podílí úpravami veřejného osvětlení, chodníků a parkovými úpravami.

Křižovatka Paseky 25.11.2004, obrázek se otevře v novém okněPo překonání určitých časových potíží s vydáním stavebního povolení krajským úřadem a s vyřešením náhrad za demolované garáže bude křižovatka přes zimu plně průjezdná. K úplnému dokončení dojde na jaře - jedná se zejména o chodníky a parkové úpravy.

Po dokončení této pro dopravní režim v celém Jablonci nesmírně důležité stavby budou v příštím roce provedeny stavební úpravy prostoru Paseckého náměstí, které přispějí k dalšímu dopravnímu zklidnění a vytvoření prostoru, jež bude skutečným centrem městské části Jablonecké Paseky. Součástí těchto úprav bude též vybudování parkovací plochy v prostoru mezi bývalou školou a hřištěm na házenou. Tato stavba podstatně rozšíří kapacitu pro parkování v prostoru Paseckého náměstí zejména pro obyvatele objektu věžového obytného domu, ale i pro návštěvníky sportovních utkání.

Mgr. Petr Karásek, místostarosta

Kliknutím obrázky zvětšíte
Křižovatka Paseky 25. 11. 2004, obrázek se otevře v novém okněKřižovatka Paseky 25. 11. 2004, obrázek se otevře v novém okněKřižovatka Paseky 25. 11. 2004, obrázek se otevře v novém okněKřižovatka Paseky 25. 11. 2004, obrázek se otevře v novém okněKřižovatka Paseky 25. 11. 2004, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 30.11.2004 14:40:29 | přečteno 2540x | Petr Vitvar