Co je nového . . .

Krátké zprávy . . . prodej bytů v roce 2004, nový jednatel společnosti Sport Jablonec n. N., s.r.o.

Prodej bytů od 1. ledna 2004

V roce 2004 vstupuje privatizace bytového fondu z majetku Města Jablonce n. N. do své závěrečné fáze. Většina bytů, které město mělo v úmyslu zprivatizovat, byla již převedena do soukromého vlastnictví. Město zatím zajišťovalo prodej prostřednictvím dvou realitních kanceláří: TOP realitní kancelář, s. r. o. a RIA reality, a. s. Lze konstatovat, že téměř všichni oslovení nájemníci využili výhodné nabídky města a zajistili si budoucnost svého bydlení. Z majetku města bylo dosud prodáno přibližně 3 700 bytů.

Na základě rozhodnutí rady města bude od 1. ledna 2004 další prodej bytů z majetku města zajišťovat jen jedna realitní kancelář, a to RIA reality, a. s. Nájemců bytů se tato změna žádným nepříznivým způsobem nedotkne. Není třeba mít obavy z toho, že by poslané platby nedošly na správné místo, tj. na účet města, není potřeba se obávat ani jiných komplikací. Nájemci, kterých se uvedená změna bude bezprostředně týkat, obdrží písemnou informaci. V případě dotazů se můžete obrátit na pracovníky majetkoprávního oddělení (Petru Šourkovou nebo Otokara Simma), popřípadě na realitní kancelář RIA reality, tel.: 483 312 394, paní Čermákovou.

Otokar Simm
oddělení majetkoprávní

Nový jednatel společnosti Sport Jablonec n. N., s.r.o.

K 1. lednu 2004 byl novým jednatelem společnosti Sport Jablonec n. N., s.r.o., která spravuje jabloneckou Střelnici, Městskou halu a Městský zimní stadion, jmenován pan Ing. Vladislav Veselý.

Co vás vedlo k tomu přihlásit se do výběrového řízení a jak si představujete první chvíle v této nové funkci?

Odmalička mě zajímá sport a rád bych působil v centru jeho dění. Domnívám se, že mohu pro novou pracovní roli využít i své zkušenosti z předchozího zaměstnání na Finančním úřadě v Jablonci n. N., kde jsem před svým nástupem na jednatele společnosti působil ve funkci vedoucího oddělení majetkových daní. Doufám, že pro řadu záležitostí budu moci využít vědomostí ze studia na vysoké škole ekonomické, oborů finance a účetnictví. Nápadů, které bych rád v nové práci realizoval, je samozřejmě dost, ale nerad bych v tuto chvíli předbíhal. Po svém nástupu se nejprve musím důkladně seznámit s interním chodem celého zařízení a poznat fungování celé společnosti.

Jak jste na tom se sportem vy sám? Zabýváte se některým aktivně?

Dříve jsem hrál šachy a fotbal, poté jsem několik let působil jako fotbalový rozhodčí. Nyní sice sportuji jen rekreačně, ale kromě toho aktivně hraji sportovně licitovaný mariáš.

Prozradíte nám něco ze svého osobního života?

Je mi 35 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Čtrnáctiletou dceru Romanu a desetiletého syna Vladislava. Syn se věnuje fotbalu a dcera je spíše humanitně zaměřená, zpívá ve sboru.

Děkujeme a přejeme hodně sil a úspěchů na novém pracovním místě.

Petra Krajinová
redaktorka JM

Vytvořeno 31.3.2004 18:06:31 | přečteno 2790x | Petr Vitvar