Poděkování Jitky Knížkové

, autor: archiv Jitky Knížkové

16.04.2014 - Jitka Knížková, učitelka ZŠ Na Šumavě a vítězka krajského kola ankety Zlatý Ámos se ctí bojovala i v celostátním kole 28. března. Podpořit ji do Prahy jely „její“ děti a kolegové autobusem, který vypravilo město.

Milí čtenáři,

chtěla bych touto cestou veřejně poděkovat vedení města a zejména panu primátorovi Petru Beitlovi. Díky své bývalé třídě jsem se zúčastnila jako soutěžící ankety Zlatý Ámos a postoupila až do celostátního finále. Již od regionálního kola projevilo vedení města veliký zájem a podporu. Mezi 16 semifinalisty jsem byla jediná, koho pan primátor (popř. starosta) pozval na osobní setkání a nutno říci, že již v tomto případě sklidil tímto činem mezi ostatními obdiv. Chci poděkovat ale zejména za obrovskou podporu ve finále. Nejen tím, že město vypravilo autobus pro fanoušky, ale i osobní účast pana Beitla přímo na finále,  kdy si pan primátor musel upravit program a dokonce spolu s manželkou seděli ne na VIP místech, ale přímo mezi ostatními v centru dění.  I tady byli jediní ze zástupců měst, kteří na finále dorazili. Sice jsem nedosáhla na metu nejvyšší, ale jako město jsme vyhráli na celé čáře. 

Takže, milý pane primátore, ještě jednou Vám za Vaši obrovskou podporu děkuji.

Jitka Knížková, ZŠ Šumava

P.S. Samozřejmě bych touto cestou chtěla poděkovat  i Vám všem, kteří jste mi posílali SMS pro získání titulu Ámos sympaťák, bylo Vás opravdu hodně a moc si toho vážím.

Zlatý Ámos 2014

28.03.2014, Praha, finále ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky
, autor: archiv Jitky Knížkové

Jablonecčtí fanoušci

 
, autor: archiv Jitky Knížkové

Jitka Knížková a primátor Petr Beitl

 
, autor: archiv Jitky Knížkové

Jitka Knížková (uprostřed)

 
 
Vytvořeno 16.4.2014 15:13:32 | přečteno 1367x | Petr Vitvar