Bude Jitka Knížková Zlatou nebo Sympatickou Ámoskou?

, autor: Helena Rudolfová

25.03.2014 - Vítězka krajského kola ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos, učitelka Jitka Knížková ze ZŠ Na Šumavě se probojovala mezi šest nejlepších do celorepublikového finále soutěže. To se uskuteční na Den učitelů v pátek 28. března v Praze.

Do Prahy pojedou svoji paní učitelku podpořit i žáci a kolegové ze ZŠ Na Šumavě autobusem, který vypraví město. Finále se zúčastní také primátor Jablonce Petr Beitl s manželkou. „Účast ve finále této prestižní soutěže je veliký úspěch pro paní učitelku, pro školu a v neposlední řadě i pro město, které tím velmi dobře reprezentuje. Pedagogická práce je bezesporu náročné povolání a učitelé si zaslouží můj velký obdiv. A pokud jejich práci ocení i žáci, je to úplně nejvíc,“ řekl primátor Beitl a dodal: „Všichni společně paní Knížkovou podpoříme v pátek v Praze a doufejme, že si Zlatého Ámose do Jablonce odvezeme.“

Jablonec nad Nisou již jednoho svého Zlatého Ámose má. Je jím pan Luboš Blahout, který se vítězem celorepublikového finále soutěže Zlatý Ámos stal v roce 2005.

Další informace

Vytvořeno 25.3.2014 8:54:01 | přečteno 1684x | Petr Vitvar
load