Čtyřikrát o konceptu územního plánu

09.07.2011 - Od pondělí 11. července začnou v Jablonci informativní besedy s občany o konceptu nového územního plánu města. Jsou celkem čtyři, proběhnou během dvou týdnů a předcházejí veřejnému projednávání konceptu dle stavebního zákona 17. srpna.

První beseda startuje v pondělí 11. července v Základní škole Mozartova, respektive v její jídelně, a to pro oblast Mšena, Rýnovic a Lukášova. Ve středu 13. července bude další ve velkém sále Eurocentra pro oblast Jablonce a Jabloneckých Pasek. V pondělí 18. července v Kuturním domě v Kokoníně se pozornost zaměří na oblast Vrkoslavic a Kokonína a ve středu 20. července v kině Junior se bude mluvit zvláště o oblasti Proseče. Začátek je vždy v 17 hodin.

Tyto červencové informativní besedy jsou nad rámec zákonného projednávání konceptu územního plánu. Město je připravilo proto, aby občané měli maximální přísun informací, neboť projednávání konceptu návrhu územního plánu je stanoveno na 17. srpna ve velkém sále Eurocentra také od 17 hodin.

„Jablonečané se na besedách setkají samozřejmě s hlavními tvůrci konceptu nového územního plánu i s odborníky z městského úřadu a s politiky. Hlavním cílem besed je přinést maximum informací, lidé se mohou ptát na vše, co jim v souvislosti s územním plánem není jasné. Mohou vznášet své připomínky,“ říká místostarosta Petr Vobořil, který má na starosti územní plánování a rozvoj města.

Další informace

Loga IPRM - EU - MMR

Vytvořeno 9.7.2011 1:33:57 | přečteno 3238x | Petr Vitvar
Štítky: územní plánování
 
load