Ztratil se v mlze

, autor: Petr Vitvar

24.01.2014 - Střípky z městské policie

Na služebnu MP v Hasičské ulici přišel v pondělí vpodvečer muž, který uvedl, že se vydal na procházku, v husté mlze se ztratil a teď netrefí domů. Nepamatoval si, jak se přesně jmenuje a kde bydlí. Prostřednictvím Policie ČR strážníci zjistili totožnost muže, telefonem informovali manželku ztraceného muže a po dohodě s ní jej dopravili domů.

Oktávka se sama rozjela

Stříbrná Octavia bránila v pondělí v devět hodin večer průjezdu ulicí Nová Pasířská. Auto se pravděpodobně samovolně rozjelo z řady zaparkovaných vozidel a zůstalo stát napříč přes ulici a levým předním blatníkem opřené o stříbrný Mercedes. Strážníci do doby než si celou záležitost převzala dopravní hlídka Policie ČR, usměrňovala provoz na křižovatce Nová Pasířská – Vodní.

Nalezenou kartou nezaplatil

Nalezenou platební kartou se pokoušel zaplatit cigarety muž ve středu večer v TESCU. Terminál zamítl transakci a pokladní muže vyzvala, aby zadal PIN. Ten prohlásil, že se jedná o kartu přítelkyně a kód nezná. Celou záležitost sledovala hlídka MP, které se to nezdálo a strážníci se muže zeptali, zda přítelkyně ví, že má u sebe její platební kartu. Odpověděl, že nikoli, a že nechce mít problémy. Když se strážníci zeptali znovu, přiznal, že kartu našel cestou z práce v ulici Vysoká. Strážníci pro podezření ze spáchání trestného činu přivolali Policii ČR k došetření celé záležitosti.

Vytvořeno 24.1.2014 13:46:16 | přečteno 1503x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie