Zraněný muž

, autor: archiv MMJN

01.10.2014 - Střípky z městské policie

Ve středu 24. září před polednem zavolala na městskou policii všímavá občanka, že na trávě v jablonecké Tržní ulici leží nějaký muž. Na místo vyjela hlídka městské policie. Ležící muž nebyl pod vlivem alkoholu, ale byl zraněný na obličeji a stěžoval si na nevolnost. Strážníci přivolali záchranku, která si muže převzala k ošetření.

Pes pokousal strážníka

Rovněž ve středu 24. září, ale kolem čtvrté hodiny odpoledne zatelefonoval na městskou policii obyvatel domu v Široké ulici, že venku pobíhá ovčák bez majitele a ohrožuje i provoz na silnici. Hlídka městské policie vyrazila psa odchytit a současně ho další strážníci sledovali na kamerách, jak kličkuje mezi auty. Nakonec psa hlídka našla v Tovární ulici. Když však jeden ze strážníků vystoupil z auta, pes se na něj vrhl a pokousal ho na obou rukách. Ovčáka se přesto podařilo odchytit a odvézt na vyšetření k veterináři. Strážníka ošetřili lékaři na chirurgii v jablonecké nemocnici a pár dní bude díky pokousání doma.

Hledaný muž kradl v Bille

Ve čtvrtek v deset dopoledne se obrátil na městskou policii pracovník Billy a oznámil, že chytili neplatícího zákazníka. Do prodejny vyjela hlídka městské policie, která zjistila jeho totožnost a že ukradl zboží za 68 korun. Ukradené potraviny vrátila prodavačka zpět do prodejny, zato muž putoval na Policii ČR, neboť se zjistilo, že už ho policie delší dobu hledá.

Příroda zavolala

V sobotu v půl deváté večer přímo v parku vedle Horské ulice veřejně masturboval nějaký muž. Městskou policii na něj upozornila vyděšená kolemjdoucí. Strážníci vyjeli na místo a v muži rozpoznali sexuálního devianta, který svým konáním pobuřoval už dříve. Strážníci muže předali na Policii ČR k dalšímu šetření.

Vytvořeno 1.10.2014 16:49:37 | přečteno 2055x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie