Zatoulaný senior

18.06.2014 - Střípky z městské policie

V pondělí v půl deváté večer zavolala na městskou policii pracovnice Domova důchodců v Jabloneckých Pasekách, že již delší dobu postrádají staršího pána s holí. Zmínila, že by se mohl pohybovat v okolí restauračních zařízení. Tam se ho vydali hledat i strážníci městské policie. Nakonec ho po půlhodince hledání našli v blízkosti večerky v ulici Vysoká a odvezli do paseckého Domova důchodců, kde pána předali.

Nález anděla

V úterý v půl osmé ráno se na městskou policii obrátila paní a upozornila na muže oblečeného do nemocničního „anděla“ a s napíchnutým žilním portem. Ten se pohyboval v jablonecké ulici Budovatelů a choval se velmi zmateně. Celou situaci prověřila hlídka městské policie, která následně uprchlého pacienta odvezla zpět do jablonecké nemocnice.

Oslavu přehnal

V úterý kolem deváté večer požádala liberecká záchranka městskou policii o asistenci při ošetření muže s tržnou ranou na obočí. Muž prý tak bujaře oslavoval narození dítěte svého kamaráda, až to přehnal, upadl před domem v ulici Na Úbočí a zranil se. Sanitka muže nakonec odvezla jablonecké nemocnice.

Vytvořeno 18.6.2014 17:45:19 | přečteno 1919x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie