Výstava výtvarných prací byla zahájena

, autor: Radka Baloghová

23.05.2013 - Statutární město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Eurocentrem pořádá 16. ročník výstavy výtvarných prací žáků a studentů s doprovodnou tematickou soutěží „Strašidýlka z lesa“. Výstava se koná ve výstavním pavilonu Eurocentra ve dnech 22. – 30. května 2013.

Své práce zde tradičně prezentují jednotlivci i kolektivy mateřských, základních a středních škol, DDM a ZUŠ z Jablonce nad Nisou a okolí.

„Výstavu slavnostně zahájila náměstkyně primátora Soňa Paukrtová, která všechny srdečně pozvala na aukci výtvarných prací ve čtvrtek 30. května„Tradiční a oblíbená součást výstavy - Aukce výtvarných prací se koná od 16 hodin a její výtěžek bude věnován dětskému oddělení jablonecké nemocnice,“doplnila Monika Švorcová z odd. školství.

Po celou dobu výstavy je otevřené také Ekocentrum, které připravilo řadu aktivit. Vstup na výstavu i do Ekocentra je zdarma.

Vytvořeno 23.5.2013 11:09:58 | přečteno 1835x | Petr Vitvar