Výlohu rozbila ve zlosti, ale nechtěně

28.01.2014 - Střípky z městské policie

Na rozbitou výlohu prodejny second handu v Máchově ulici upozornil městskou policii telefonát ve čtvrtek po osmé hodině večer. Volající žena uvedla, že výlohu pravděpodobně rozbila hádající se dvojice, která ulicí procházela. Na místo byla nasměrována kamera městského kamerového systému, která zachytila muže a ženu odpovídající popisu. Hlídka městské policie zastavila hádající se dvojici v Komenského ulici a žena se přiznala, že výlohu rozbila nechtěně při hádce se svým přítelem. Jelikož vzniklá škoda se vší pravděpodobností převýšila 5000 korun, přivolali strážníci Policii ČR a kontaktovali také odpovědnou osobu poškozené prodejny, aby si výlohu zabezpečila.

Zraněný a podchlazený muž

V neděli dopoledne strážníci volali záchranku k promrzlému muži, který ležel na ulici v Proseči a nemohl se hýbat. Měl omrzliny a krvavá zranění na rukou. Záchranná služba převezla muže do nemocnice k dalšímu ošetření.

Z hádky ke rvačce je jen kousek

K rodinné rozepři a pravděpodobně domácímu násilí vyjeli v neděli v podvečer strážníci městské policie do Liberecké ulice. Žena se bála o sebe i své dvě děti a na pomoc před partnerem, se kterým se hádala, si přivolala svého bývalého druha a jeho bratra. Došlo k vyhrocení sporu a fyzickému napadení partnera ze strany obou přivolaných mužů. Strážníci pro důvodné podezření z trestného činu domácího násilí přivolali Policii ČR, která na místo přivolala záchranku a požádala strážníky o asistenci do ukončení místního šetření.

Vytvořeno 28.1.2014 13:05:58 | přečteno 1538x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie