Víkendové střípky z městské policie

21.01.2014 - V pátek v noci strážníci pomáhali muži v bezvědomí a kontrolovali opilého řidiče. V sobotu pomohli najít seniorce cestu domů a policistům auto s kradeným zbožím.

Muž v bezvědomí

V pátek před půlnoci ležel na ulici v Kamenné nějaký člověk. Podle oznamovatele, který informoval operační středisko městské policie, se jednalo o muže v bezvědomí. Z operačního střediska městské policie byla na místo vyslána hlídka a operační také nasměroval kameru MKDS tak, aby zabírala ležícího muže. Strážníci zavolali záchranku, a když dorazili na místo, byl už muž při vědomí a komunikoval. Záchranka si ho převzala a převezla do nemocnice.

Opilý muž

Krátce po čtvrté hodině v sobotu ráno se opilý řidič pokoušel vyndat z kufru modrého Fordu rezervní kolo. Podle telefonického oznámení předtím poškodil několik parkujících vozidel. Na místo dorazila smíšená hlídka městské a státní policie. Strážníci podrobili muže dechové zkoušce, protože zkouška na alkohol byla pozitivní, převzal si příslušník Policie ČR celou věc k dalšímu šetření.

Zmatená žena

Zmatená žena oblečená pouze v noční košili se nacházela v sobotu půl osmé ráno v Opletalově ulici. Nebyla nijak zraněná, ale zmatená a nevěděla kde je. Strážníci zjistili, kde žena bydlí, jak se jmenuje a odvedli ji v pořádku domů, kde si ji převzala její snacha.

Podezřelé vozidlo

V sobotu v poledne požádala strážníky o součinnost Policie ČR. Šlo o pátrání po vínové Felicii, ve které se údajně mělo nacházet kradené zboží. Krátce na to hlídka městské policie zastavila hledané vozidlo v Mostecké ulici a předala ho i s posádkou Policii ČR.

Vytvořeno 21.1.2014 | přečteno 1981x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie