Uprchlík, onanista a nešťastník

29.08.2012 - Střípky z městské policie

Uprchlík

O spolupráci při pátrání po nezletilém chlapci, který bez dovolení opustil ústavní péči, požádala v neděli po obědě Policie ČR strážníky jablonecké městské policie. Policisté předali strážníkům popis chlapce, kterého hlídka městské policie zadržela na Anenském náměstí a předala Policii ČR.

Onanista

V úterý kolem poledne se u Slunečních lázní na jablonecké přehradě pohyboval muž, který na veřejnosti masturboval. Přivolaní strážníci poté u loděnice zadrželi muže, který odpovídal popisu a měl rozepnutý zip u kalhot. Muž nebyl schopen prokázat totožnost, proto ho policisté pro podezření ze spáchání trestného činu předali k dalšímu šetření Policii ČR.

„Je pravděpodobné, že se jedná o muže, který stejnou činnost provozoval na přehradě už začátkem léta, tenkrát se nám ho ale chytit nepodařilo,“ říká ředitel MP Luboš Raisner.

Nešťastník

V úterý v půl deváté večer zabránili strážníci skoku do kolejiště 19letému mladíkovi v Lužické ulici. Hlídce MP sdělil, že je mu všechno jedno, že je bezdomovec, protože ho matka vyhodila z bytu a on má dluhy. Mladíci, kteří městskou policii přivolali, vypověděli, že jim říkal, že když se zabije, je mu to jedno a choval se dost zmateně. Strážníci mladíka odvezli do jablonecké nemocnice, kde ho lékaři vyšetřili a předali na psychiatrické oddělení Krajské nemocnice Liberec.

Vytvořeno 29.8.2012 16:12:45 | přečteno 2134x | Petr Vitvar
load