Ukradené plechy našel ve sběrných surovinách

18.04.2014 - Střípky z městské policie

V pondělí odpoledne oznámil městským policistům muž, že ve sběrných surovinách v Želivského ulici viděl plechy, které mu někdo ukradl ze zahrady. Do sběrny vyrazila hlídka městské policie a popsané plechy tam skutečně našla. Majitel sběrny strážníkům sdělil jméno muže, který tento kovový šrot do sběrny přivezl. Strážníci předali informaci Policii ČR, která si po příjezdu na místo převzala věc k dořešení.

Stařence se udělalo špatně, spadla a zranila se

V pondělí odpoledne našli městští strážníci v jablonecké ulici SNP starší paní, která ležela na chodníku a krvácela z nosu a úst. Poskytli jí první pomoc a přivolali záchranku, která si stařenku odvezla do nemocnice.

Opilý cyklista

V pondělí kolem půl páté odpoledne zavolala na městskou policii paní, že jí do zaparkovaného mercedesu najel pravděpodobně opilý cyklista, který měl na kole přidělanou jakousi mačetu, a odřel celý bok jejího auta a nyní se s ní hádá. Když do uvedené ulice Měsíční dorazila hlídka, našla muže ležícího asi 5 metrů od auta i s jeho jízdním kolem. Přiznal se, že je pod vlivem alkoholu a odmítl lékařské ošetření. Mercedes měl skutečně odřený celý levý bok a i zpětné zrcátko, které bylo navíc otočené. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k šetření.

Vytvořeno 18.4.2014 12:52:17 | přečteno 1558x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie