Strážník roku 2011

16.03.2012 - V obřadní síni jablonecké radnice dnes byli oceněni strážníci městské policie. Strážníkem roku 2011 se stal Aleš Gilar. Následovaný Michalem Křemenem a Pavlou Sochorovou.

Titul strážník roku uděluje městská policie ve spolupráci s vedením města již od roku 2008. Mezi základní kritéria hodnocení patří plnění povinností vyplývajících ze zákona o obecní policii, plnění úkolů nad rámec pracovních povinností, množství zjištěných a následně řešených událostí, kvalita zpracování spisového materiálu a úroveň vystupování.

Návrhy na ocenění strážníků podávají vedoucí operačního střediska a vedení městské policie. Z těchto návrhů jsou pak vybráni 3 nejlepší, jejichž jména a fotografie se objeví na čestném místě ve služebně městské policie, v Jabloneckém měsíčníku i na webových stránkách.

Ocenění strážníci

1. Aleš Gilar