Strážníci dopadli dalšího zloděje kovů

, autor: archiv MP

27.06.2014 - Ve středu ráno zajistila hlídka městské policie v Plynární ulici muže, který nesl na zádech téměř čtyřmetrový kabel.

Protože v blízké Liberecké ulici dochází k opakovaným krádežím demontovaného vedení při rekonstrukci tramvajové tratě, pojali strážníci podezření, že muž tento kabel ukradl právě tam. Podezřelý tvrdil, že kabel našel v sutinách z uvedené rekonstrukce, a myslel, že ho nikdo nechce, proto ho vzal a chtěl ho odevzdat do sběrných surovin. Nicméně v jeho batohu strážníci našli další kusy elektrických kabelů, štípačky, pilku a nůž.

Odcizené kabely nakonec strážníci vrátili firmě provádějící stavební práce. Neboť nebyly splněny podmínky blokového řízení, čeká zloděje vysvětlování jeho jednání na oddělení přestupků Magistrátu města Jablonce nad Nisou.

Vytvořeno 27.6.2014 13:59:03 | přečteno 1795x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie