Setkávání se stalo Nejinspirativnějším projektem roku 2012

27.05.2013 - Eurocentrum společně se statutárním městem Jablonec nad Nisou a Městským domem kultury Muflon v Jelení Hoře obsadilo 1. místo v soutěži Nejinspirativnější projekt roku 2012 v rámci Operačního programu příhraniční spolupráce Česká republika - Polská republika 2007-2013.

V projektu se návštěvníci měli možnost seznámit s tradicemi a současným životem v obou zemích. Během tří let se uskutečnilo třicet společných akcí pro všechny věkové kategorie. Díky projektu bylo také možné opravit zázemí kina Junior a Letní scény a vybavit obě podia nejmodernější technikou.

Projekt byl nominován mezi 20 nejlepších v rámci celé republiky a hlasující jej poslali na pomyslnou špici soutěže.

„Děkujeme všem, kteří podpořili projekt Setkávání-tradice, kultura a život v česko-polském pohraničí. Bez těch, kteří dali projektu svůj hlas a hlavně bez spokojených návštěvníků bychom nebyli tak úspěšní“, poděkovala ředitelka Eurocentra Marta Procházková.

„Projekt byl připravován s lidmi, o lidech a pro lidi. Vítězství v celorepublikové soutěži proto patří všem, kteří ho připravovali a kdo se v něm setkávali“, uzavřela Alexandra Jarocinska reprezentující polského partnera.

Projekt Setkávání – tradice, kultura a život v česko – polském pohraniční byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Logo czpl cíl 3Logo EU - Překračujeme hranice

Vytvořeno 27.5.2013 9:02:10 | přečteno 1613x | Petr Vitvar