Setkání s občany startují už 2. dubna

, autor: archiv MMJN

26.03.2019 - Sedm městských částí, sedm setkání. Tradiční cyklus, kdy se vedení města potkává s obyvateli Jablonce, začne letos 2. dubna v malém sále Eurocentra. Zároveň město připravuje další příležitosti, kdy se budou moci občané s představiteli Jablonce setkat a zeptat se jich na to, co je zajímá.

Prvním místem, kde primátor Milan Kroupa, jeho náměstci Jakub Chuchlík, Štěpán Matek a David Mánek i uvolněný radní pro participaci Petr Klápště budou diskutovat s občany, bude malý sál jabloneckého Eurocentra. Postupně pak vedení města projde Hasičskou zbrojnicí v Proseči, školními jídelnami v Rýnovicích, Žižkově Vrchu, Mšenem v Mozartově ulici a Kulturním domě v Kokoníně. Letošní řetěz setkání skončí v jídelně školy na sídlišti Šumava. Začátek setkávání zůstává stejný jako v minulých letech, tedy od 17 hodin.

Otevřené dveře primátora

Od dubna začnou také pravidelné Otevřené dveře kanceláře primátora. V praxi to znamená, že se obyvatelé Jablonce budou moci jednou měsíčně obrátit se svými podněty přímo na primátora Milana Kroupu. První otevřené dveře se budou konat ve středu 3. dubna od 8.00 do 20.00 v jeho kanceláři. Na schůzku s primátorem je lepší se objednat předem, a to na telefonním čísle 483 357 184 nebo e-mailu hujerova@mestojablonec.cz. V některých případech může primátor přijet i za občany.

Dále bude možné pokládat dotazy vedení města také on-line prostřednictvím Facebooku a rovněž se bude konat neformální cyklojízda s primátorem. Přesné termíny a více informací včas zveřejníme na webu města a Facebooku Jablonec nad Nisou – oficiální.

Plánovaná setkání s občany

• 02.04.2019 úterý – centrum (malý sál Eurocentra)
  • 04.04.2019 čtvrtek – Proseč nad Nisou (hasičská zbrojnice)
  • 09.04.2019 úterý – Rýnovice, Lukášov (školní jídelna ZŠ Pod Vodárnou)