Seniorský věk neznamená pasivitu

, autor: archiv MMJN

19.03.2014 - O tom přesvědčila všechny přítomné paní Vlasta Velová, obyvatelka Jablonce nad Nisou dnes žijící v Domově důchodců ve Velkých Hamrech, při zahájení vernisáže svých malířských děl.

Paní Vlastu Velovou znají jablonečtí pamětníci coby fotografku. „Při této práci zřejmě získala i malířské zkušenosti při retušování fotek a mohu potvrdit, že všem to na upravených fotkách slušelo“, sdělil přítomným náměstek primátora Jablonce nad Nisou pan Miloš Vele, zároveň syn paní Velové. Za paní Velovou zavítal také radní Libereckého kraje pro sociální věci pan Petr Tulpa a mezi gratulanty nechyběl ani starosta Velkých Hamrů pan Jaroslav Najman. Krom gratulací bylo paní Velové nabídnuto panem Tulpou zorganizovat příští vernisáž jejich děl přímo v prostorách Libereckého kraje.

Vytvořeno 19.3.2014 16:46:43 | přečteno 1344x | Petr Vitvar